HELPLINE: +420 773 450 793

Spárovací hmota

Většina spárovacích hmot je vodě odolná, ale ne vodotěsná. Většinou je to vlhkost, která přenáší nečistoty a zabarvuje spárovací hmotu. Impregnace spár napomáhá předejít vnikání vlhkosti do spárovací hmoty, což znamená, že při mytí se nečistoty odplaví místo toho, aby se vstřebaly do spárovací hmoty.
Test poréznosti: do 5 minut

Návod - jak na to?

LTP Ochrana kamene a spárovací hmoty

Vytváří bezbarvou bariéru a chrání porézní spárovací hmoty před vniknutím vody, špíny, oleje, tuku a vodního kamene. Ošetřené povrchy se snadněji udržují v čistotě. Ideální pro použití ve sprchových koutech nebo v okolí van a umyvadel.

LTP – odstraňovač povlaku po spárování

Rychle čistící prostředek na odstraňování zbytků cementu, malty, cementových lepidel spárovací hmoty a jiných podobných usazenin z glazované a neglazované keramiky, břidlice, cihel, terakoty a kamene. Může být ředěný i neředěný. (Nepoužívejte na vápenec, mramor nebo jiné na kyseliny citlivé povrchy.)

DOPORUČENÉ PRODUKTY

Na Vámi zvolený povrch a požadovanou povrchovou úpravu, doporučujeme následující intenzivní čisticí prostředky, impregnace a prostředky na údržbu. Pokud je k dispozici více než jeden produkt v každé kategorii, vyberte ten, který nejlépe vyhovuje stavu Vašeho povrchu.