HELPLINE: +420 773 450 793

JSTE KAMENÍK, RESTAURUJETE KÁMEN NEBO JSTE ÚKLIDOVÁ FIRMA?? PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ. 

Jako profesionál z oboru určitě používáte chemii na kámen, a pravděpodobně jste s ní spokojení. Tak proč zkoušet něco nového?!

  • Jsem jen zvědavý...
  • Chci kvalitnější servis.
  • Chci lepší cenu.
  • Chci mít menší sortiment, který nebude tolik zatěžovat moje skladové náklady. 


Pokud jste si odpověděli ANO, alespoň na jednu z výše uvedených otázek, čtěte dál ... 

VYZKOUŠEJTE CHEMII NA KÁMEN LTP ZDARMA

Abychom ukojili Vaši zvědavost, zda LTP sortiment může předčit Vaše očekávání a přesvědčit Vás, že je to ta pravá chemie na kámen, se kterou chcete pracovat, připravili jsme pro Vás startovací balíček, říkáme mu „Start pack“, který obsahuje 6x 1dl vzorky našich produktů (LTP Grimex, LTP Mattstone, LTP Zvýrazňovač barvy, LTP MPG, LTP Stone Oil a LTP Odstraňovač povlaku po spárování). 

KVALITNĚJŠÍ SERVIS

Pokud jste netrpěliví stejně jako já, tak Vás určitě nebaví čekat na zbožíobjednávat s velkým předstihem, platit za přepravu i malých zásilek. Chcete mít zboží k dispozici na druhý den na adrese, kterou udáte. Sortiment chemie na kámen LTP máme skladem v ČR a při objednávce do 13:00 hod. Vám zašleme službou PPL s doručením na druhý den

SLUŠNÁ CENA NENÍ KOMPROMIS KVALITY

Společnost LTP vyvíjí a vyrábí chemii na kámen přes 25 let a v Anglii jsou jedničkou na trhu. Jejich ceny nejsou „přemrštěné“ a výsledky, kterých dosáhnete jsou minimálně stejné, ne-li lepší, jako při použití dražších produktů. LTP produkty se úspěšně prodávají v 5 státech Evropy a daří se jim i na čínském trhu.  

UŠETŘETE NA SKLADOVÝCH ZÁSOBÁCH

Sortiment chemie na kámen LTP je možná malý, ale je mocný. K restaurování a hloubkovému čištění kamene Vám postačí jeden produkt - LTP Grimex, který odstraní mastnotu, zažranou špínu, staré nátěry impregnací a vosků. Není agresivní a může se tedy používat i na leštěné povrchy. Vhodnou impregnacidle druhu povrchu a požadovanému výsledku vyberete ze 4 druhů. A nezapomínejte na přidanou hodnotu prodeje prostředku na pravidelné mytí

NECHTE SE PŘESVĚDČIT NE SLOVY, ALE VÝSLEDKEM! 

Vyplňte formulář, a pak už jen testujte.