HELPLINE: +420 773 450 793
Intenzivní čističe

LTP GRIMEX 1 LITR čistič kamene

376 s DPH skladem
  • Intenzivní čistič přírodního kamene, který není na základě kyseliny
  • Ideální prostředek k restaurování starých obkladů a dlažeb z kamene
  • Vhodný k čištění venkovní dlažby, příjezdové cesty nebo terasy
  • Odstraňovač skvrn od oleje, mastnoty a nečistot
  • Odstraňuje staré nánosy impregnací nebo vosků na přírodním kameni
  • K vnitřnímu i venkovnímu použití
Popis produktu:

PROSTŘEDEK NA ČIŠTĚNÍ DLAŽBY

Vhodný k čištění jak podlah z keramiky nebo porcelánu, tak i obkladů a dlažeb z přírodního kamene, včetně travertinu, vápenců, pískovce, břidlice, mramoru, žuly, terakoty, nebo cihel. Je vhodný k čištění venkovní dlažby, příjezdové cesty nebo  terasy.

INTENZIVNÍ ČISTIČ KAMENE

Intenzivní čistič přírodního kamene, který účinně odstraňuje skvrny od oleje, tuků, hluboce zažrané nečistoty, špínu a staré vrstvy impregnací a vosků z vyrobených obkladů a dlažeb a z obkladů a dlažeb z přírodního kamene.

Intenzivní čistič kamene LTP Grimex je ideální k běžné péči o kámen a k použití při restaurování umělých i přírodních obkladů a dlažeb. Efektivně vyčistí zejména travertin, břidlici, terakotu, mramor, pískovec, porcelán a dlaždice z lomového kamene. LTP Grimex čistič kamene pomáhá odstranit nepoddajné skvrny a stávající vrstvy impregnací a vosků z dlažby a obkladů. Používá se také k běžnému čištění a údržbu venkovní dlažby (zámková dlažba, dlažba z kamene) příjezdových cest nebo terasy.

Chcete-li odstranit cementový povlak a skvrny, použijte LTP Odstraňovač cementového povlaku, který je v tomto případě efektivnější alternativou.

IMPREGNACE PO POUŽITÍ ČIŠTIČE LTP GRIMEX 

Intenzivní čistič kamene LTP Grimex účinně odstraňuje staré nánosy vosků a impregnací z přírodního kamene nebo porcelánu. Po použití čističe LTP Grimex je potřeba přírodní kámen znovu ošetřit správným typem impregnace. Z řady produktů LTP můžeme doporučit LTP Mattstone, LTP Colour Intensifier - zvýrazňovač barvy,  k dosažení sametového lesku můžete použít vosk ná kámen LTP Ironwax Satin.

K prodloužení životnosti ochrany kamene (impregnace) používejte prostředky na údržbu LTP Waxwash nebo LTP Floorshine

Důležité: Před použitím vždy vyzkoušejte produkt na nenápadném místě. Alkaliny, které by případně zůstali na povrchu, neutralizujte pomocí čisté vody.

TIPY:
  • LTP Grimex čistič kamene je efektivní odstraňovač starých nánosů impregnací a vosků z přírodního kamene.
  • Vhodný k čištění venkovní dlažby, zámkové dlažby, příjezdové cesty nebo terasy.
  • Po použití čističe kamene je důležité kámen znovu ošetřit ochrannou vrstvou impregnace.
  • K pravidelné údržbě používejte správné prostředky, které Vám prodlouží životnost ochranné vrstvy impregnace a také ochrannou vrstvu pravidelně posilují.