HELPLINE: +420 773 450 793
ImpregnACE NA KÁMEN

LTP Ochrana kamene a spárovací hmoty - sprej

347.27 s DPH skladem
  • Vytváří bezbarvou ochrannou vrstvu
  • Impregnace spár v koupelně
  • Vhodný k aplikaci na štípaný kámen v interiéru i exteriéru
  • Vhodný k impregnaci skleněných obkladů
  • Chrání porézní spárovací hmotu
  • Chraní proti průniku vody, nečistot, mastonty, oleje a vodního kamene
Popis produktu:

Bezbarvá bariéra, která chrání porézní spárovací hmotu a přírodní kámen před vniknutím vody, špíny, oleje, tuku a vodního kamene. Ošetřené povrchy se snadněji udržují v čistotě.

Ideální impregnační prostředek pro použití ve vlhkých místnostech a sprchových koutech. Přestřik z většiny povrchů docela zmizí a nezanechá žádné zbytky. K dosažení nejlepšího výsledku impregnace porézních druhů kamenů, je vhodné použít tekutou formu impregnace, jako LTP Mattstone nebo LTP Zvýrazňovač barvy před dokončením s LTP Ochrana kamene a spárovací hmoty.

Proč použít ochranu spárovací hmoty u nově instalované nebo i stávající koupelny?

V prostorách, jako jsou sprchy nebo více zátěžové podlahy, s sebou voda běžně nese částice nečistot a špíny, které se usazují právě ve spárovací hmotě, kterou časem zabarvý. Ve vlhkých prostorech po čase dochází ke vzniku plísní.

Ochrana spárovací hmoty pomocí LTP Ochrana spárovací hmoty vytvoří hydrofobní bariéru, která zabrání vniknutí vlhkosti, která s sebou nese nečistoty a špínu. Použití spreje Vám pomůže udržet spáry v dobrém stavu a výrazně snížit tvorbu plísní ve vlhkých prostorách. Sprej na povrchu nezanechá žádný povlak ani nijak nezmění charakteristiku mozaiky, obkladu či dlažby, ale výrazně prodlouží životnost spárovací hmoty.

Pokud se chystáte použít sprej ve stávající koupelně, důkladně spáry vyčistěte, nejlépe pomocí LTP Grimex čističe

Správné použití

Správný postup zaručí voděodolnost porvchu již po 1 hodině po nanesení. Nejefektivnější je však až za 24 hodin.

IMPREGNACE DEKORATIVNÍCH STĚN Z PŘÍRODNÍHO A UMĚLÉHO KAMENE

Trendem posledních let jsou dekorativní stěny z hrubých, štípaných přírodních nebo umělých kamenů. Pokud jste je použili v obývacím pokoji, můžete impregnovat pomocí spreje, čímž si zjednodušíte jejich údržbu. Pokud jste je ale použili v koupelně nebo wellness studiu, je impregnace nutná. Jak je psáno výše, voda s sebou nese částice prachu a nečistot, které se usazují v pórovitém kameni, který se bez impregnace velmi težce udržuje. Aplikace spreje je jednoduchá, efektivní a ušetří Vám spoustu "nervů" při jejich údržbě

TIPY:
  • Výrazně prodlouží životnost spárovací hmoty.
  • Vhodný k impregnaci skleněných obkladů a mozaiky.
  • Pomáhá chránit porézní spárovací hmotu.
  • SPREJ -  Jednoduchá aplikace na štípané druhy kamene.