HELPLINE: +420 773 450 793

JSTE KAMENÍK, RESTAURUJETE KÁMEN NEBO JSTE ÚKLIDOVÁ FIRMA?? PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.

vytvořeno: 29.1.2019, před 5 roky v rubrice Blog ČIŠTĚNÍ, IMPREGNACE A ÚDRŽBA PŘÍRODNÍHO KAMENE TRAVERTINU, MRAMORU, VÁPENŮ, BŘIDLICE.

Jako profesionál z oboru určitě používáte chemii na kámen, a pravděpodobně jste s ní spokojení. Tak proč zkoušet něco nového?!

  • Jsem jen zvědavý...
  • Chci kvalitnější servis.
  • Chci lepší cenu.
  • Chci mít menší sortiment, který nebude tolik zatěžovat moje skladové náklady. 

Pokud jste si odpověděli ANO, alespoň na jednu z výše uvedených otázek, čtěte dál ... ​

KVALITNĚJŠÍ SERVIS

Pokud jste netrpěliví stejně jako já, tak Vás určitě nebaví čekat na zboží, objednávat s velkým předstihem, platit za přepravu i malých zásilek. Chcete mít zboží k dispozici na druhý den na adrese, kterou udáte. Sortiment chemie na kámen LTP máme skladem v ČR a při objednávce do 12:00 hod. Vám zašleme službou PPL s doručením na druhý den. 

SLUŠNÁ CENA NENÍ KOMPROMIS KVALITY

Společnost LTP vyvíjí a vyrábí chemii na kámen přes 25 let a v Anglii jsou jedničkou na trhu. LTP produkty se úspěšně prodávají v 5 státech Evropy a daří se jim i na čínském trhu. Jsou k dostání za přijatelnou cenu se zárukou kvality. 

UŠETŘETE NA SKLADOVÝCH ZÁSOBÁCH

Sortiment chemie na kámen LTP je možná malý, ale je mocný. K restaurování a hloubkovému čištění kamene Vám postačí jeden produkt - LTP Grimex, který odstraní mastnotu, zažranou špínu, staré nátěry impregnací a vosků. Není agresivní a může se tedy používat i na leštěné povrchy*. Vhodnou impregnaci, dle druhu povrchu a požadovanému výsledku vyberete ze 4 druhů. A nezapomínejte na přidanou hodnotu prodeje prostředku na pravidelné mytí

* Před celkovou aplikací doporučujeme vyzkoušet na nenápadném místě.